A weboldal előfizetése lejárt, kérem kattintson ide a meghosszabbításához!

Wesley-Da Capo Alapfokú Művészeti Iskola
2400 Dunaújváros, Március 15. tér 5-6. 

Telefon: +36 (70) 332 0667
+36 (25) 502 995

wesleydacapo@gmail.com
Mutassa térképen!

Eredményeink

II.Kun-Kupa 2014.05.25. Kunszentmiklós


Az év tánca 2014 " Országos Minősítő és Díjátadó Táncművészeti Verseny

Debrecen, 2014. május 10.
 

A Wesley-Da Capo Alapfokú Művészeti Iskola moderntánc szakos növendékeinek produkciója Arany minősítést kapott.
 
A két díj az Arany minősítés mellett: "Az év tánca " és " Az év táncosai "
 
Az "ARANY" csapat:
 
Baráth Laura Véda Kutai Vivien Rabi Virág
Bogdán Anna Lázár Gréta Tángli Anetta
Borsodi Zselyke Maczó Gerda Tángli Mirtill
Hekkel Cintia Molnár Csenge Villányi Vivien
Iller Abigél Németh Zsófia Vízhányó Dorina
Karcsai Luca Pásti Anna  
Tanár, koreográfus: Szerecz Róbert


Festészet 2013-2014

2013. július: az országos Krisna völgyről szóló pályázat díjazottjai:

- 1.díj : Szabó Zorka

- 2. díj: Fazekas Anita

2013. október: Országos környezetvédelmi pályázat:

-2.hely a legkreatívabb kategóriában : Stadler Kitti

-7.hely : Süle Dorina

Városi „Irodalmi hősöm „ c. rajzverseny ( Petőfi S. Ált Isk. ):

-3.hely : Suta Anna

-3.hely : Fábián Edina

Madár voltam álmomban c. pályázat : (Mezőfalva ,tanker., kiírás )

Díjazottak : Idei Kitti és Boros Petra

Világűr titkai – országos pályázat:

             

Pintér Adél    Tóth Levente    Mikuli Hanna    Gál Benedek                        

Divattervező városi pályázat

2.hely : Pintér Adél

Mesekuckó szülinapi pályázata:

Szavazzatok a Facebookon a rajzokra ( Mesekuckó, Dújv. Béke tér 3.)

Fazakas Anita  • Nagy Jázmin  • Tumpek Hanna  • Gál Benedek

A Wesley- Da Capo iskolák budapesti kiállításán résztvevő rajzok:

Horváth Lili  • Orbán Réka  • Stadler Kitti  • Tönkő Máté 

      

 Seres Viki  • Tumpek Hanna  • Ditrich Karina  • Boros Petra

Angyali érintés c. tankerületi pályázat:

Különdíj :  Csák Laura

                  Mikuli Hanna

                  Nagy Jázmin

                  Horváth Lili

1. hely : Lőwinger Dorka

2013.december :Tankerületi divatrajz verseny:

3.díj : Pintér Adél

2014. január : „Így látom..” c. rajzverseny díjazottja : Nagy Jázmin


Eredmények 2009-2010

Ebben a tanévben fennállásunk 10. évét ünnepeltük. Számos városi rendezvényen, jótékonysági koncerteken szerepeltek növendékeink. Ez alkalomból saját szervezésű rajzpályázatot hirdettünk, melyre 300 munka érkezett, nemcsak a helyi, hanem a környező települések, falvak , városok iskoláiból is.


Eredményeink 2008-2009

Eredményeink 2006-2007

Eredményeink 2004-2006

2004.04.23. Herceghalmi Térségi Zenei Találkozó,  Kiemelt Nívódíj: Krupják Hedvig

Fejér Megyei kamarazenei találkozó, Sárbogárd

2005/06-os év

V. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny területi válogatója: Krupják Hedvig, III. korcsoport

Országos Weöres Sándor Gyermek-színjátszó verseny: ezüst minősítés

Városi "Az éltető víz"c. rajz pályázat, I.hely: Bánóczki Petra

Országos pályázat, "Kedvenc állatom": Makrai Mercédesz rajzai megjelentek a National Geographic újságban

József A. Könyvtár pályázat., I. helyezés: Bagi Virág

Gárdonyi Géza Általános Iskola, "Gárdonyi illusztrációk" pályázat: I. Bagi Virág, II. Bedő Viktória, III. Tóth Helga Különdíj: Rozsnyai Virág

Országos "Andersen illusztrációk" pályázat,  I.helyezett Rozsnyai Virág, III. Bánóczki Réka, Rozsnyai Virág alkotásai bekerültek a városi Diákantológiába.